11-02-2019

IV edycja Konkursu Języka Angielskiego i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Szanowni Nauczyciele!
Drodzy Uczniowie!

Instytut Humanistyczny Wydziału Zamiejscowego w Sandomierzu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach ma przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w IV edycji Konkursu Języka Angielskiego i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych, który odbędzie się 13 marca 2019 r. w siedzibie Wydziału. Konkurs adresowany jest do uczniów klas VI – VIII szkół podstawowych oraz do uczniów szkół gimnazjalnych i odbywa się pod honorowym patronatem J M Rektora Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Celem Konkursu jest popularyzacja języka angielskiego wśród młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz wzmacnianie motywacji do nauki języka angielskiego poprzez rozwijanie umiejętności i zainteresowań uczniów. Ponadto, celem konkursu jest zwiększenie zainteresowania uczniów kulturą krajów angielskiego obszaru językowego.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Konkursie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu  oraz przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 5 marca 2019 r. na adres Instytutu Humanistycznego Wydziału Zamiejscowego w Sandomierzu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, ul. Schinzla 13a, 27-600 Sandomierz lub na adres email: agilarek@ujk.edu.pl

Z poważaniem,
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego