Filia w Sandomierzu - Targi Edukacyjne organizowane przez II Liceum Ogólnokształcące w Sandomierzu

Targi Edukacyjne organizowane przez II Liceum Ogólnokształcące w Sandomierzu

W dniu 14 marca 2019r. przedstawiciele Wydziału Zamiejscowego UJK w Sandomierzu oraz studenci z kierunku Filologia angielska, Mechatronika oraz Kosmetologia wzięli udział w Targach Edukacyjnych organizowanych przez II Liceum Ogólnokształcące w Sandomierzu. Przedstawiona była oferta edukacyjna Wydziału. Studenci z kierunku Filologia angielska przygotowali dla młodzieży liczne konkursy w języku angielskim z ciekawymi nagrodami. Studenci z kierunku Mechatronika uczyli młodzież jak sterować robotem, który był dużym zainteresowaniem na targach. Natomiast studentki z Kosmetologii wykonywały zabiegi pielęgnacyjne dłoni.