Wydział Zamiejscowy w Sandomierzu UJK

11-04-2019

Wieczór autorski połączony z promocją książki „didasqualia”

5 kwietnia 2019 w murach sandomierskiego Lapidarium odbył się wieczór autorski połączony z promocją książki „didasqualia”. Ola Malarz, autorka, pracuje na Wydziale Zamiejscowym w Sandomierzu, gdzie zajmuje się jakością kształcenia. Było to  wyjątkowe spotkanie z licznie przybyłymi gośćmi, wśród których nie zabrakło dziekan dr Małgorzaty Makowskiej – Brzychczyk, wykładowców, studentów, słuchaczy Uniwersytetu III wieku oraz młodzieży szkół ponadpodstawowych. Zapraszamy do galerii.