Filia w Sandomierzu - Umowa z Powiatowym Urzędem Pracy w Tarnobrzegu Konferencja z naszym udziałem

Umowa z Powiatowym Urzędem Pracy w Tarnobrzegu Konferencja z naszym udziałem

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz Wydział podpisał kolejne porozumienie o współpracy w zakresie edukacji, doskonalenia zawodowego i umożliwiania studentom odbywania praktyk i staży.

Ponadto Robert Pytka reprezentował Wydział Zamiejscowy w Sandomierzu podczas konferencji „Wyzwania współczesnego rynku pracy”, która była zorganizowana w ramach partnerstwa lokalnego na rzecz aktywizacji tarnobrzeskiego rynku pracy. Podczas konferencji zaprezentował wykład na temat mediów i kształtowania wizerunku własnego oraz firmy w przestrzeni publicznej.

Konferencji towarzyszyła uroczystość wręczenia złotych i srebrnych medali za długoletnia służbę dla wyróżniających się pracowników tarnobrzeskiego PUP w ramach obchodów jubileuszu 100 – lecia Publicznych Służb Zatrudnienia.