Filia w Sandomierzu - PKA wydała pozytywną opinię dla kierunku Pedagogika

PKA wydała pozytywną opinię dla kierunku Pedagogika

Z wielką radością informujemy, że w dniu 19 czerwca 2019 roku uchwałą Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej, nasz Wydział otrzymał pozytywną opinię o nadanie uprawnień do prowadzenia studiów pierwszego stopnia na kierunku Pedagogika. Cieszymy się, że możemy się podzielić tą ważną informacją, zwłaszcza z tegorocznymi maturzystami, których serdecznie zapraszamy do podjęcia bezpłatnych studiów na Wydziale Zamiejscowym UJK w Sandomierzu.