14-11-2019

Erasmus+

W ramach programu Erasmus + KA103 w roku akademickim 2019/2020 Panie dr Anna Bąk-Średnicka i dr Anna Gilarek prowadziły zajęcia dydaktyczne w Aston University Birmingham UK (Staff Mobility for Teaching). Zajęcia na uniwersytecie odbywały się w School of Languages & Social Sciences. Pani dr Gilarek prowadziła seminaria z prozy i poezji wiktoriańskiej oraz z prozy postapokaliptycznej; Pani dr Bąk-Średnicka prowadziła zajęcia TESOL z modułów: Theory and Practice of English Language Teaching oraz Teaching English to Young Learners. Prowadzenie zajęć oraz obserwacja innych zajęć prowadzonych przez wykładowców Aston University, w tak wielokulturowym środowisku akademickim jakim jest Aston University Birmingham UK, były wspaniałym doświadczeniem. Miejmy nadzieję, że ten przykład zachęci naszych studentów do podjęcia decyzji o wyjeździe w ramach programu Erasmus+. Być może będzie to Aston University Birmingham UK.