Filia w Sandomierzu - 18 grudnia spotkanie przy opłatku.

18 grudnia spotkanie przy opłatku.

We środę 18 grudnia uroczyście spotkaliśmy się w naszej Filii przy opłatku. Było radośnie, gwarno i smacznie. Wśród Gości z radością powitaliśmy rektora Wyższego Seminarium Duchownego ks. dr Rafała Kułagę, burmistrza Sandomierza Marcina Marca, przewodniczącego rady Miasta Wojciecha Czerwca, prezesa Sądu Rejonowego Ireneusza Krawczyńskiego, prezesa Ośrodka Promowania Przedsiębiorczości Grzegorza Orawca, komendanta Policji Powiatowej insp. Dariusza Chmielowca, komendanta Powiatowej Straży Pożarnej st. kpt. Piotra Krytusę, dyrektora Instytutu Teologicznego ks. prof. Romana Sieronia. Wśród życzeń, dźwięków kolęd i miłych rozmów Pracownicy, Studenci i Goście podzielili się opłatkiem i spędzili razem urokliwy przedświąteczny czas.
„Życzę nam wszystkim Świąt spokojnych, bez sporów i medialnej wrzawy, Świąt pełnych wdzięczności dla tych, którzy zasiądą z nami przy stole, by poczuć miłość i radość. Niech każdy z nas ucieszy się świątecznym czasem jak małe dziecko, by w pełni otworzyć serce na Boże Narodzenie.” – tymi słowami dziekan Filii złożyła wszystkim życzenia.