Filia w Sandomierzu - Zakochani nie tylko studenci, Filia UJK w Sandomierzu patronuje walentynkowej kawiarence

Od wielu lat 14 dzień lutego jest obchodzony w Polsce jako Dzień Zakochanych. W tym roku w sposób szczególny do walentynkowego szaleństwa przyłącza się także Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej w Sandomierzu. Fundacja w dniu 14 lutego otworzy Walentynkową kawiarenkę na parkingu przed swoim Hotelem Basztowy. Między godz. 11-tą a 16-tą będzie tam można zakupić kawę, herbatę a także słodkości dla swoich ukochanych.

Dodatkowo Ośrodek, a także i nasza Filia UJK wspierać będą sandomierskie Schronisko dla zwierząt – „Przytulisko na Wiśniowej”. Akcja zbiórki dla bezdomnych zwierząt oraz Walentynkowa kawiarenka Ośrodka zyskały nasz patronat. Zapraszamy wiec naszych studentów, nie tylko zakochanych, ale wszystkich mieszkańców Sandomierza, jego okolic i turystów do skorzystania z tej niezwykłej akcji.