Filia w Sandomierzu - Walentynkowy wykład otwarty

Walentynkowy wykład otwarty

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na wykład otwarty dr Małgorzaty Makowskiej-Brzychczyk, Dziekan Filii UJK w Sandomierzu pt.”Czy to już miłość, czy to zakochanie? Biomechanika miłości”.
Pochylimy się nad pytaniem dlaczego zakochanie jest tak powszednie, a miłość jest drogą przemierzaną rzadziej oraz powiemy jak to wygląda od strony mechanizmu biologicznego, Dowiemy się również co często jest mylone z miłością i dlaczego biologia emocji ma tu ogromne znaczenie.
Po wykładzie dyskusja panelowa z zaproszonymi gośćmi, ale to niespodzianka.
W tym samym dniu w Tygodniku Nadwiślańskim pojawi się walentynkowy wywiad z Panią Dziekan.
Zamek Królewski w Sandomierzu
13 lutego (czwartek) 2020 r.
Sala Rycerska, godzina 17.00
Wstęp wolny!