18-01-2021

Webinarium z Prezesem Sądu Rejonowego w Sandomierzu

Książki na drewnianym stole oraz młotek sędziowski

Dnia 25 stycznia 2021 roku o godzinie 16.00 na platformie MS Teams odbędzie się webinarium, którego gościem będzie Pan Ireneusz Krawczyński, który jest Prezesem Sądu Rejonowego w Sandomierzu.

W czasie webinarium Pan Ireneusz Krawczyński przekaże uczestnikom informacje dotyczące wymogów formalnych związanych z ubieganiem się o uprawnienia biegłego sądowegotłumacza oraz podzieli się z nami praktycznymi informacjami dotyczącymi pracy w wyżej wymienionym charakterze.

Ponadto przedstawi specyfikę pracy w sądzie, na przykładzie Sądu Rejonowego w Sandomierzu oraz opowie o grupach zawodowych zatrudnionych w sądzie. Nasz Gość odpowie także na pytania dotyczące ubiegania się o pracę w Sądzie Rejonowym w Sandomierzu, praktyki studenckiej odbywanej w sądzie oraz na inne pytania, które będzie można zadać pod koniec webinarium, w czasie przewidzianym na zadawanie pytań.

Serdecznie zapraszamy studentów Administracji i Filologii Angielskiej oraz wszystkich chętnych.