Filia w Sandomierzu - Zaproszenie do udziału w konkursie

Zaproszenie do udziału w konkursie

Szanowni Studenci!

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie z zakresu promowania Uczelnianego Systemu Zapewniania Jakości Kształcenia dla studentów Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach w roku akademickim 2020/2021 pod hasłem: „Zdolni! Zdalni! Niebanalni!” Konkurs odbywa się pod patronatem Jego Magnificencji Rektora – prof. dr hab. Stanisława Głuszka.

Konkurs odbywa się w kategoriach m.in.: forma plastyczna, forma literacka, forma multimedialna, dzieło muzyczne.

Więcej informacji na stronie uczelni, w Zarządzeniu nr 43/2021 (po kliknięciu zostaną Państwo przekierowani do zarządzenia wraz załącznikami).