Filia w Sandomierzu - Wykładu pt. „Biomapa zdrowia” dla UTW

Wykładu pt. „Biomapa zdrowia” dla UTW

Coraz bardziej wychodzimy w realny świat. Od ubiegłego tygodnia wróciliśmy do współpracy w Uniwersytetami Trzeciego Wieku naszego regionu. W ubiegłym tygodniu Mielec, wczoraj Tarnobrzeg, a przyszły tydzień to Staszów. Najstarsi słuchacze mają okazję spotkać się na sali wykładowej z dr Małgorzatą Makowską i posłuchać jej wykładu pt. Biomapa zdrowia.
Wczorajsze spotkanie w Tarnobrzegu rejestrowała lokalna telewizja TVL. Premiera wkrótce, zatem wszyscy chętni będą mogli posłuchać, a tymczasem news współpracującego z naszą Filią Radia Leliwa 🙂
Zapraszamy do wysłuchania.