Filia w Sandomierzu - BIOMECHANIKA EMOCJI

BIOMECHANIKA EMOCJI

13 października wykładowca naszej Filii dr Małgorzata Makowska spotkała się z młodzieżą Zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich im. Komisji Edukacji Narodowej w Sandomierzu.
W ramach popularnonaukowych wykładów otwartych uczniowie wysłuchają wykładu akademickiego na temat:
BIOMECHANIKA EMOCJI
Wykład oparty jest o najświeższe odkrycia naukowe, podejmuje temat praktyczny i dostarczający wielu wskazówek dotyczących strategii lepszego radzenia sobie w życiu.

Filcowe serca na sznurku napis biomechanika emocji