Filia w Sandomierzu - Spotkania ze słuchaczami Uniwersytetów III Wieku

Spotkania ze słuchaczami Uniwersytetów III Wieku

Filia w Sandomierzu realizuje działania popularyzujące wiedzę popularnonaukową w regionie i w ramach tych działań październik zaowocował aż 4 spotkaniami ze słuchaczami Uniwersytetów III Wieku w różnych miastach.
Wykładu dr Małgorzaty Makowskiej pt. „Biologiczna moc optymizmu i wdzięczności” wysłuchali słuchacze:
UTW w Sandomierzu 13 X
UTW w Baranowie Sandomierskim 13 X (wykład inauguracyjny)
UTW w Stalowej Woli – 18 X
UTW w Tarnobrzegu – 20 X
Cieszymy się, że słuchacze tak licznie uczestniczą w wykładach proponowanych przez wykładowców Naszej Filii.