Filia w Sandomierzu - NOWE TECHNOLOGIE W MEDYCYNIE – NEUROLOGIA

NOWE TECHNOLOGIE W MEDYCYNIE – NEUROLOGIA

Logo konferencji new technologies in medicine

Serdecznie zapraszamy studentów oraz pracowników Filii w Sandomierzu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach do udziału w I Międzynarodowej Konferencji Naukowej, pt. NOWE TECHNOLOGIE W MEDYCYNIE – NEUROLOGIA”, która odbędzie się dnia 07 listopada 2022 roku o godz. 13:00 – 20:00 w sposób zdalny za pośrednictwem platformy ZOOM (link do logowania).

Miło nam poinformować, że studenci kosmetologii Instytutu Nauk o Zdrowiu wezmą czynny udział w powyższym wydarzeniu naukowym, którzy zaprezentują prace dotyczące neurokosmetyków.

Link do logowania:

Passcode: 386948