Filia w Sandomierzu - Charytatywny wykład dr Małgorzaty Makowskiej

Charytatywny wykład dr Małgorzaty Makowskiej

Zapraszamy do Koprzywnicy 23 kwietnia na wykład charytatywny adiunkta naszej Filii dr Małgorzaty Makowskiej. To spotkanie wspierające zbiórkę na niezwykle kosztowne leczenie niespełna dwuletniego Bartoszka chorego na SMA – każde wsparcie to jego szansa na zdrowie i uśmiech. A czas ucieka, bowiem terapia jest możliwa tylko u małego dziecka o określonej masie ciała.
Warto posłuchać i dowiedzieć się czegoś ciekawego o świecie współczesnych dzieci i jednocześnie choć trochę pomóc małemu chłopcu w odzyskaniu zdrowia.
Bądźcie z nami – to dobry sposób na niedzielne popołudnie.
Filia w Sandomierzu UJK jest patronem wykładu i towarzyszących mu imprez.
Niebieski plakat ze zdjeciem malgorzaty makowskiej z napisem wyklad charytatywny dla bartoszka chorego na sma