Filia w Sandomierzu - Podsumowanie konkursu jęz. angielskiego dla szkół ponadpodstawowych

Podsumowanie konkursu jęz. angielskiego dla szkół ponadpodstawowych

Anna gilarek wraz z urszula zmuda oraz laureatami konkursu na tle banerow uczelni

W piątek 22 marca w siedzibie filii odbyła się VIII edycja Konkursu Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych, przygotowana przez pracowników oraz studentów kierunku filologia angielska. W konkursie wzięli udział uczniowie reprezentujący 13 szkół z województw: świętokrzyskiego, podkarpackiego, a także lubelskiego. Konkurs odbywał się pod patronatem honorowym JM Rektora UJK, prof. dr hab. Stanisława Głuszka, a także pod patronatem fundatorów nagród:

Agencji Rozwoju Przemysłu – Oddział w Tarnobrzegu, Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna Euro-Park Wisłosan

Firmy Pilkington Polska

Starosty Powiatu Sandomierskiego

Dodatkowe nagrody ufundował:

Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości w Sandomierzu.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce: Michał Ołubiec (ZS nr 3. Technikum nr 3 im. Hutników Ostrowieckich w Ostrowcu Świętokrzyskim)

II miejsce: Alexandra Jamróz (Samorządowe LO im. C. K. Norwida w Stalowej Woli)

III miejsce: Mateusz Kwiatek  (Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie)

Nagrody ufundowane przez Pana Starostę Powiatu Sandomierskiego wręczył Wicestarosta, Pan Paweł Niedźwiedź.

Laureatom serdecznie gratulujemy; wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w naszym konkursie. Szczególne podziękowania kierujemy do fundatorów nagród w konkursie.

Podczas prac komisji konkursowej, uczniowie wysłuchali wykładów przygotowanych przez wykładowców filii. Mgr Magdalena Wrońska wygłosiła wykład pt. „Jak się dogadać? Sztuka skutecznej komunikacji”. Natomiast dr Małgorzata Makowska wygłosiła wykład pt. „How your mindest works”.

Galerię zdjęć z konkursu można obejrzeć na naszej stronie w portalu społecznościowym Facebook.

Poniżej tabela wyników konkursu.

Tabela wyników

Fotorelacja dostępna poniżej:

Fanpage Filologii Angielskiej na portalu Facebook

Sponsorzy:

napis arp agencja rozwoju przemyslunapis NSG grouplogo pilkington polska