Filia w Sandomierzu - Dzień Wykładów Otwartych w Filii

Dzień Wykładów Otwartych w Filii

Serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanym przez Filię w Sandomierzu Dniu Wykładów Otwartych. Wydarzenie odbędzie się 27 maja w Katolickim Domu Kultury Świętego Józefa w Sandomierzu (ul. Mariacka 12). Wykłady o różnorodnej tematyce poprowadzą pracownicy Filii; program wykładów znajduje się w załączonym plakacie. Wykładom towarzyszyć będą pokazy kosmetologiczne oraz mechatroniczne. Zapraszamy zarówno grupy zorganizowane, jak i wszystkich sandomierzan zainteresowanych tematyką wykładów.

Wcześniejsze zgłoszenie udziału nie jest wymagane.

W przypadku pytań, prosimy kontaktować się  z Sekretariatem Dziekana Filii (nr tel. 41 349 60 22  w godz. 7.30-15.30)

filialny dzien wykladow otwartych 27 maja 2024 rozpoczecie godzina 8.00 dom katolicki dom kultury sandomierz