27-02-2019

Tłumaczenie opowiadania amerykańskiej pisarki Eudory Welty

Nasi studenci filologii angielskiej świetnie sobie radzą z tłumaczeniem tekstów różnego typu. Nawet należące do najtrudniejszych tłumaczenia literackie nie stanowią dla nich problemu. W minionym roku akademickim grupa studentów III roku podjęła się pierwszego polskiego tłumaczenia opowiadania amerykańskiej pisarki Eudory Welty. Jeżeli jesteście ciekawi wyniku pracy studentów, zapraszamy do pobrania pliku i przeczytania opowiadania. Hasło do pliku można odebrać u dr Anny Gilarek. Miłej lektury!

Tłumaczenie dostępne po kliknięciu w ten tekst.