Filia w Sandomierzu - NOWE PERSPEKTYWY rozwoju Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach

NOWE PERSPEKTYWY rozwoju Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach

Szanowni Państwo,

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach zaprasza NAUCZYCIELI AKADEMICKICH
na bezpłatne szkolenia, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej, podnoszące kompetencje dydaktyczne organizowane w ramach projektu pt.: „NOWE PERSPEKTYWY rozwoju Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach”.

TEMATYKA SZKOLEŃ

• Tworzenie multimedialnych prezentacji, wykorzystanie technik 3D – 24 godz.,
  • Statistica – Moduł Podstawowy – 16 godz.,
  • Statistica – Moduł Metody wizualizacji danych – 8 godz.,
  • Statistica – Moduł Analiza wariancji – 16 godz.,
  • Statistica – Moduł Praktyczne zastosowanie technik regresyjnych w Statistica – 16 godz.,
  • Coaching i mentoring w pracy wykładowcy akademickiego,
  • Kurs języka angielskiego – specjalistyczny techniczny i przyrodniczy j. angielski – 75 godz.

Więcej informacji nt. szkoleń w załączniku „Regulamin” na stronie internetowej: http://www.ujk.edu.pl/zarzadzenie_nr_19_2019.html
FORMA ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA

formularz zgłoszeniowy

Wypełniony formularz zgłoszeniowy, znajdujący się w załączniku, należy złożyć w dniach 22 marca 2019 roku lub 29 marca 2019 roku w godz. 9.30-11.00 w pokoju 201 Wydziału Prawa, Administracji i Zarządzania Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach (budynek A, ul. Świętokrzyska 21, Kielce). Przewiduje się możliwość wysłania zgłoszenia w formie elektronicznej, dostarczając formularz zgłoszeniowy w formie papierowej w terminie innym niż powyższe (e-mail: paulina.koziel@ujk.edu.pllub agnieszka.rozwadowska@ujk.edu.pl). Liczba miejsc na poszczególne szkolenia jest ograniczona.

Kontakt: paulina.koziel@ujk.edu.pllub agnieszka.rozwadowska@ujk.edu.pl

Z wyrazami szacunku,