Filia w Sandomierzu - WYNIKI KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

WYNIKI KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

W dniu 9 kwietnia 2019 r. do 5. edycji Konkursu Języka Angielskiego
dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych
organizowanego przez Instytut Humanistyczny Wydziału Zamiejscowego w Sandomierzu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach przystąpiło 53 uczniów z województwa świętokrzyskiego, podkarpackiego i lubelskiego.

Laureatami Konkursu zostali:

• Konstanty Sakowski– I miejsce (Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara
    w Kolbuszowej);
  • Mateusz Piątkowski – II miejsce (II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Sandomierzu);
  • Katarzyna Leśniak – III miejsce (Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara
    w Kolbuszowej).

Poniżej podajemy wyniki punktowe dla wszystkich uczestników Konkursu. Maksymalna liczba punktów możliwa do osiągnięcia wynosiła 66 punktów.

WYNIKI – KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

[Best_Wordpress_Gallery id=”33″ gal_title=”Konkurs ponadpodstawowy 2019″]