Filia w Sandomierzu - I Sandomierskie Dyktando z „jajem” przeszło do historii

I Sandomierskie Dyktando z „jajem” przeszło do historii

W niedzielę 14 kwietnia odbyło się I Sandomierskie dyktando z „jajem” zorganizowane przez Burmistrza Sandomierza, Pana Marcina Marca. Patronat nad wydarzeniem objęła Dziekan Wydziału Zamiejscowego UJK, dr Małgorzata Makowska-Brzychczyk. Wydział ufundował też nagrodę dla najmłodszego uczestnika dyktanda. W zmaganiach wzięło udział ponad 70 osób, a kurtuazyjnie nasz Wydział reprezentowała Pani Dziekan oraz wydziałowy specjalista ds. jakości kształcenia Pani Aleksandra Malarz.

Zapraszamy do relacji medialnej z wydarzenia: