Filia w Sandomierzu - Małgorzata Makowska-Brzychczyk: Kobieta przedsiębiorcza 2018 w powiecie sandomierskim

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z dr Małgorzatą Makowską – Brzychczyk, dziekan Wydziału Zamiejscowego, która przedstawia Wydział i opowiada o planach dotyczących rozwoju Sandomierza jako miasta uniwersyteckiego. Z rozmowy, której pani dziekan udzieliła dziennikarzom lokalnej stacji SandomierzTV, prezentując placówkę uczelni, dowiedzieć się można również o działaniach skierowanych na współpracę z miastem i regionem w wielu wymiarach oraz o zainteresowanych i planach osobistych, które łączą się z rozwojem jednostki.