Filia w Sandomierzu - Warsztaty kosmetologiczne z firmami Jadwiga oraz Studex

Warsztaty kosmetologiczne z firmami Jadwiga oraz Studex

W dniu 15.04.2019 w siedzibie naszej uczelni odbyły się warsztaty kosmetologiczne organizowane przez mgr.Joannę Zając i mgr.Karolinę Sałagan-Kwiatkowską z firmą Jadwiga i firmą Studex. Studentki w praktyczny sposób wykorzystały kwasy firmy Jadwiga oraz zapoznały się z bogatą ofertą zabiegową tej firmy. Druga część warsztatów dotyczyła przekłuwania uszu z firmą Studex, gdzie nasze studentki upiększyły się w kolczyki. Serdeczne podziękowania dla firmy Jadwiga za przekazany set zabiegowy, który z pewnością wykorzystamy na pracowni kosmetologicznej.