Filia w Sandomierzu - „Trochę kultury”

„Trochę kultury”

W ramach współpracy z otoczeniem lokalnym prowadzimy wykłady w Zakładzie Karnym, które mają być wsparciem dla zmiany drogi życiowej osadzonych.
Dzisiaj rozpoczął się najnowszy projekt muzealny realizowany przez Muzeum Okręgowe w Sandomierzu, przy współpracy z naszym Wydziałem. Projekt nosi nazwę „Trochę Kultury! Edukacja kulturowa osadzonych Zakładu Karnego w Chmielowie”.
W ramach udziału w tym wydarzeniu wykładowcy naszego Wydziału dr Małgorzata Makowska-Brzychczyk i mgr Robert Pytka przeprowadzą w tym tygodniu cykl trzech wykładów-warsztatów rozwoju osobistego i kształcenia w zakresie świadomego korzystania z własnych zasobów i kompetencji. w oparciu o najnowsze odkrycia neurobiologii, psychobiologii i pracy coachingowej.