Filia w Sandomierzu - Zakończenie roku akademickiego 2018/2019 Sandomierskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Okres przedwakacyjny obfituje w pełne podsumowań i refleksji zakończenia. Takie było również zamknięcie roku akademickiego Sandomierskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Podziękowania za działalność  i miniony aktywny rok akademicki złożył koordynator od spraw administracyjnych UJK Wydziału Zamiejscowego w Sandomierzu mgr Robert Pytka. Dziękował za niezużyte pokłady energii i zapału studentów oraz gratulował chęci pogłębiania wiedzy i samodoskonalenia.

Uwieńczeniem tej wspaniałej uroczystości było wręczenie przez opiekuna naukowego SUTW  mgr Ewę Cieślak legitymacji studenckich z zaliczeniem kolejnego semestru oraz dyplomów dla najbardziej zaangażowanych studentów w pracę Uniwersytetu. Z radością i uśmiechami na twarzy, pełnymi energii i życia najstarsi studenci Sandomierza rozpoczęli okres wakacyjny