Filia w Sandomierzu - I Konkurs Beauty Talent Show o tytuł Beauty Talent Master

I Konkurs Beauty Talent Show o tytuł Beauty Talent Master

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w
I Konkursie Beauty Talent Show o tytuł Beauty Talent Master.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimazjalnych, technicznych,ogólnokształcących.

Jego celem jest propagowanie wiedzy z zakresu stylizacji i wizażu.

Organizatorem jest Filia w Sandomierzu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Honorowy patronat sprawuje JM Rektor Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach

a konsultacje merytoryczną zapewniają nasi partnerzy Bielenda Professional, Aruba Rzeszów(IBRA),Beauty Shop Rzeszów (Nails Company), Słowianka Podkarpackie oraz wykładowcy akademiccy Filii UJK w Sandomierzu.

Przebieg konkursu-konkurs przeprowadzany jest w dwóch etapach:

Etap I-szkolny,

Eliminacje przeprowadza Komisja Uczelni powołana przez Dyrektora Instytutu Zdrowia.

W pierwszym etapie należy przesłać zdjęcia prac  w II- óch kategoriach(do wyboru):

I kategoria:-świąteczno-sylwestrowa stylizacja paznokci

II kategoria makijaż Glamour

i przesłać na adres e-mail jzajac@ujk.edu.pl.

Komisja Uczelni kwalifikuje do II etapu trzech uczestników z każdej kategorii, którzy otrzymali najlepsze wyniki z prac.

Etap II -międzywojewódzki,

Przeprowadza Komitet Organizacyjny Konkursu powołany przez Dziekan Filii Sandomierz Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Wszyscy uczestnicy II etapu otrzymają dyplomy uczestnictwa. Natomiast Finaliści(I,II,III miejsce) w I i II kategorii konkursowej otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez Partnerów Konkursu.

W II etapie prace pisemne sprawdzone zostaną przez członków Komitetu Organizacyjnego oraz przedstawicieli Partnerów Konkursu.

Terminarz Konkursu:

I etap -szkolny

zgłoszenie szkoły do uczestnictwa w konkursie do –26.11.2019(sugerowany termin)

zdjęcia prac w I lub II kategorii należy przesłać do 05.12.2019 na adres e-mail jzajac@ujk.edu.pl

II etap-wojewódzki,

potwierdzenie zakwalifikowanych przez Komisję Uczelni uczniów do II etapu do 20 grudnia 2019

część II etapu(pisemna) i jednocześnie głoszenie wyników konkursu 07.stycznia.2020 w Muzeum Okręgowym w Zamku Królewskim w Sandomierzu.

Dodatkowe informacje,regulamin,karta zgłoszenia,oświadczenie uczestnika konkursu i modela, są dostępne na naszej stronie internetowej:

sandomierz@ujk.edu.pl

Kartę zgłoszenia uczestnika w konkursie należy przesłać na pocztę e-mailem:

sandomierz@ujk.edu.pl

lub pozostawić w sekretariacie:

Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach

1. Schinzla 13 a 27-600 Sandomierz

Zaproszenie do konkursu
REGULAMIN KONKURSU KOSMETOLOGICZNEGO 2019
Karta zgłoszeniowa do konkursu kosmetycznego
Załącznik 1 Oświadczenie uczestnika konkursu i Modela