04-12-2019

Wykład dla rodziców „Podróż w głąb mózgu dziecka”

Filia w Sandomierzu UJK w Kielcach oraz Muzeum Okręgowe w Sandomierzu zaprasza na wykład otwarty dla rodziców w ramach Muzealnego Uniwersytetu Dziecięcego. Pomysł wykładu powstał po pierwszych zajęciach dla małych studentów, które dotyczyły działania ludzkiego mózgu. W rozmowach z grupą rodziców padła propozycja takiego wykładu właśnie dla nich. Zatem słowo stało się ciałem i zapraszamy wszystkich chętnych rodziców, nie tylko tych, których dzieci są słuchaczami MUD, ale każdego kto znajdzie chwilę czasu w sobotnie przedpołudnie. Odbędziemy podróż na nieznany ląd dziecięcego umysłu, emocji, komunikacji z nadzieją, że to pomoże lepiej funkcjonować relacjom pomiędzy rodzicami a dziećmi. Zapraszamy wszystkich chętnych – wstęp wolny.

sobota 7.12.2019 od godziny 10:00 – 11:30
Zamek Królewski w Sandomierzu