Filia w Sandomierzu - Osobowość Roku 2019 w plebiscycie Echa Dnia

Osobowość Roku 2019 w plebiscycie Echa Dnia

Z przyjemnością informujemy, że dziekan naszej Filii została nominowana do tytułu Osobowość Roku 2019 w plebiscycie Echa Dnia w kategorii działalność społeczna i charytatywna.
Cieszy fakt, że społeczność lokalna dostrzega w ten sposób działania całej Filii na rzecz miasta Sandomierza i regionu.
Pani Dziekan to miłośniczka wiedzy o człowieka, popularyzatorka wiedzy i autorka prowadzonych od dwóch lat cyklicznych wykładów otwartych propagujących najnowsze odkrycia z szeroko pojętej wiedzy o człowieku, wykładowca kilku uniwersytetów III Wieku, współzałożycielka Dziecięcego Uniwersytetu, którego zajęcia odbywają w Muzeum Okręgowym w Sandomierzu, autorka cyklu wykładów dla młodzieży szkół średnich oraz wykładów dla rodziców, autor licznych wykładów i warsztatów dla wielu organizacji edukacyjno-społecznych od kilku lat. Rocznie wygłasza kilkadziesiąt wykładów popularnonaukowych. Poza tym jest tłumaczem wolontariuszem napisów do filmów z konferencji w międzynarodowej organizacji TED Ideas Worth Spreading. Ma na swym koncie niemal 60 przetłumaczonych filmów, które służą ogromnej rzeszy odbiorców (LINK).
Nominacja do tytułu Osobowość Roku 2019