Filia w Sandomierzu - 11.01.2020 Pracowita sobota na Uniwersytecie Dziecięcym.

11.01.2020 Pracowita sobota na Uniwersytecie Dziecięcym.

W komnatach Zamku Królewskiego w Sandomierzu mali studenci zgłębiali sekrety mechatroniki z prodziekanem dr Ireneuszem Musiałkiem, kierownikiem Zakładu Technicznego dr Wojciechem Iwanickim oraz grupą studentów z koła naukowego. Natomiast równolegle dziekan dr Małgorzata Makowska-Brzychczyk prowadziła wykład otwarty dla rodziców o biomechanice postrzegania świata przez dzieci. Zarówno, dzieci, jak i rodzice wykazali ogromne zainteresowanie i miło spędzili sobotnie przedpołudnie.

Zdjęcia autorstwa Muzeum Okręgowego w Sandomierzu

[Best_Wordpress_Gallery id=”57″ gal_title=”11.01.2020″]