Filia w Sandomierzu - Spotkanie z wizażystą

Spotkanie z wizażystą

W dniu 10.12.2019r. w Filii UJK w Sandomierzu odbyło sie spotkanie dla pracowników uczelni z wizażystką Katarzyną Gorgolą. Warsztaty makijażu zostały zorganizowane przez kadrę kosmetologii: Karolinę Sałagan-Kwiatkowską oraz Joannę Zając.
Tematem spotkania były tajniki wykonywania makijażu dziennego oraz wieczorowego. Na pokazie zostały omówione zagadnienia związane z makijażem: przygotowanie skóry, dobór kosmetyków oraz ich aplikacją, analiza kolorystyczna oraz trendy i nowinki w świecie kosmetyków. Wizażystka następnie wykonała makijaże w kilku etapach, tak, aby każdy z uczestników mógł zapisać cenne informacje oraz zadawać pytania. Pokazane zostały makijaże kobiety dojrzałej, pracującej, wymagającej i mającej swój gust. Modelkami podczas pokazu były panie pracujące w Dziekanacie Filii UJK w Sandomierzu. Dodatkowa atrakcją były przygotowane stanowiska z kosmetykami, gdzie uczestniczki pokazu mogły przetestować kosmetyki oraz dobrać je do swojej skóry przy pomocy kosmetologów.

Serdecznie dziękujemy uczestniczkom wykładu, które zechciały pełnić funkcję modelek. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie Panie będą mogły wykorzystać nowo zdobyte umiejętności.
Przygotowanie i realizację pokazu wykonały Katarzyna Gorgola oraz Karolina Sałagan-Kwiatkowska oraz Joanna Zając.

Katarzyna Gorgola: kosmetolog, wizażysta, prowadzi swoją firmę od 2016r. Wykonuje makijaże z dojazdem do klienta oraz w Klimontowie w Studio Urody Euforia. Makijażem interesuje się od lat, często bierze udział w pokazach i warsztatach związanych z branżą beauty. Jej prace możecie na bieżąco śledzić na facebooku: „Golden MakeUp&Nails” oraz na Instagramie: @golden.kasiagorgola.

[Best_Wordpress_Gallery id=”59″ gal_title=”10.12.2019″]