Filia w Sandomierzu - Oferta wykładów zdalnych

Oferta wykładów zdalnych

Wykłady otwarte dla szkół już dostępne w sekretariacie naszej Filii lub pod adresem: sandomierz@ujk.edu.pl
Zapraszamy szkoły wierząc, że te wykłady akademickie urozmaicą zajęcia zdane dla uczniów. My zaś, chcemy służyć instytucjom edukacyjnym i kulturowym tak by spełnić misję uniwersytecką. Zapraszamy.
Oto lista wykładów:
1. dr Anna Gilarek „Native American Indians – interesting facts.” (wykład w języku angielskim)
2. dr Małgorzata Makowska-Brzychczyk „Kolory osobowości i relacji”
3. dr Małgorzata Makowska-Brzychczyk „W jakiej dziupli mieszka Ego.”
4. dr Małgorzata Makowska-Brzychczyk „The Habit of Being Yourself” (wykład w języku angielskim)
5. mgr Ewa Korczyńska-Madej „Kanada – kraj klonowego liścia”
6. dr Łukasz Furtak „Sounds of English” (wykład w języku angielskim)
7. dr inż. Wojciech Iwanicki “Druk 3D – budowa drukarki i pierwsze wydruki”