05-06-2020

Grupa studentów wysłuchała wykładu „Jak rozpoznać przyjaciela”

Jak rozpoznać przyjaciela, plakat Małgorzata Makowska-Brzychczyk

W sobotę odbył się kolejny wykład w ramach Muzealnego Uniwersytetu Dziecięcego, prowadzonego przez Filię UJK w Sandomierzu i Muzeum Okręgowe w Sandomierzu. Grupa studentów wysłuchała wykładu „Jak rozpoznać przyjaciela” za pomocą platformy Zoom.
Dziękujemy dzieciom za udział i serdecznie pozdrawiamy w Dniu Dziecka, życząc wielu ciekawych przygód intelektualnych.
W dziale edukacji Muzeum oraz sekretariacie Filii można pobrać link do nagrania wykładu można również zgłosić się po nagraniu za pomocą messengera Filii.
Zapraszamy 🙂