Filia w Sandomierzu - Oferty wykładów dla szkół ponadpodstawowych.

Oferty wykładów dla szkół ponadpodstawowych.

Szanowni Państwo,
Filia w Sandomierzu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach pragnie poinformować o wznowieniu oferty wykładów dla szkół ponadpodstawowych.
Wykłady są bezpłatne, realizowane w formie stacjonarnej oraz zdalnej. Istnieje możliwość organizacji w Filii Uniwersytetu w Sandomierzu a także wyjazd do
Państwa placówek.
Realizacja zajęć zdalnych może odbywać się za pośrednictwem platform które obecnie są przez Państwa używane lub poprzez platformę „ZOOM”

W załączniku znajduje się lista obecnie proponowanych tematów, jesteśmy również otwarci na propozycje innej tematyki związanej z prowadzonymi przez nas kierunkami.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 41 349 60 24 lub mailowego kamil.chalupczak@ujk.edu.pl

OFERTA WYKŁADÓW