Filia w Sandomierzu UJK - V edycja Konkursu Języka Angielskiego i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Filia w Sandomierzu UJK

V edycja Konkursu Języka Angielskiego i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Filia w Sandomierzu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach ma przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w V edycji Konkursu Języka Angielskiego i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla Uczniów Szkół Podstawowych, który odbędzie się 11 marca 2022 r. w siedzibie Filii. Konkurs adresowany jest do uczniów klas VI – VIII szkół podstawowych i odbywa się pod honorowym patronatem J M Rektora Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Celem Konkursu jest popularyzacja języka angielskiego wśród młodzieży szkół podstawowych oraz wzmacnianie motywacji do nauki języka angielskiego poprzez rozwijanie umiejętności i zainteresowań uczniów. Ponadto, celem konkursu jest zwiększenie zainteresowania uczniów kulturą krajów angielskiego obszaru językowego.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Konkursie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu oraz przesłanie wypełnionego formularza do dnia 4 marca 2022 r. na adres Filii w Sandomierzu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, ul. Schinzla 13a, 27-600 Sandomierz, lub na adres email: agilarek@ujk.edu.pl

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

HARMONOGRAM KONKURSU

REGULAMIN KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO – zał. 1

 

KONKURS wiedza o krajach anglojęzycznych – ZAKRES TEMATYCZNY

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO zestaw przykładowych zadań testowych

 

Plakat konkursu jezyka angielskiego dwie flagi USA i wielkiej brytanii

 

 

Skip to content