Filia w Sandomierzu - „Dni Otwarte” kierunku Kosmetologia

„Dni Otwarte” kierunku Kosmetologia

Szanowni Państwo,

Filia UJK w Sandomierzu ma przyjemność zaprosić Państwa na „Dni Otwarte” kierunku Kosmetologia, które odbędą się w dniach 21 i 28 marca oraz 4 kwietnia 2022r. Podczas tych spotkań studenci i wykładowcy przeprowadzać będą pokazowe zabiegi kosmetyczne przy użyciu nowoczesnych urządzeń kosmetycznych oraz przybliżą jak wygląda praca kosmetologa.

Ponadto:

• Będziesz mógł nas poznać.
  • Dowiesz się, czego uczymy i jak uczymy.
  • Wyrobisz sobie opinię czy kierunek, o którym myślisz, jest na pewno dla Ciebie.
  • Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Dla osób zainteresowanych kierunkiem przewidziany jest konkurs z nagrodami (Vouchery o wartości 200 zł na zabiegi kosmetyczne w Filii UJK w Sandomierzu).

Zgłoszenia prosimy kierować telefonicznie (41 349 60 22) lub mailowo sandomierz@ujk.edu.pl
do dnia 18.03.2022r.

Dodatkowych informacji udzieli: mgr Joanna Zając joanna.zajac@ujk.edu.pl

Plakat promojacy dni otwarte na kierunku kosmetologia, ukazuje zdjecia kosmetologow podczas zabiegow i daty 21 i 28 marca