Filia w Sandomierzu - II Międzywojewódzki Konkurs o tytuł Supertechnika Regionu

II Międzywojewódzki Konkurs o tytuł Supertechnika Regionu

Szanowni Państwo
Filia w Sandomierzu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach wraz z Studenckim Kołem Naukowym Level_UP organizuje II Międzywojewódzki Konkurs o tytuł Supertechnika Regionu dla szkół średnich zwłaszcza technikum o kierunkach kształcenia technik automatyk, mechatronik czy elektrotechnik. Konkurs ma na celu popularyzowanie wiedzy technicznej wśród młodzieży szkolnej oraz rozwijanie zainteresowań ucznia problematyką techniczną i kształcenie umiejętności zawodowych.

Pierwszy etap konkursu ma formę testu sprawdzającego wiedzę teoretyczną i odbędzie się 22.03 – 25.03. br. w szkołach które zgłoszą udział. Drugi etap przyjmuje formę praktyczną i odbędzie się stacjonarnie na terenie Centrum Kształcenia Zawodowego w Zespole Szkół im. por. J. Sarny w Gorzycach w dniu 12.04 br.

Zgłoszenia przyjmujemy do 18.03 br.

Formularz zgłoszeniowy 1

Formularz zgłoszeniowy 2

REGULAMIN KONKURSU MECHATRONICZNEGO

Oświadczenie opiekuna