Filia w Sandomierzu - Drzwi Otwarte Filii w Sandomierzu

Drzwi Otwarte Filii w Sandomierzu

Dzień dni otwartych filii w sandomierzu w tle grafika otwartych drzwi wraz z otwartą książką
Drodzy Maturzyści!
Serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte w Filii w Sandomierzu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, które odbędą się dn. 26 kwietnia, w godzinach 10.00-14.00.
W tym dniu czekać będą na Was studenci wszystkich kierunków, którzy przedstawią Wam naszą ofertę studiów, przybliżą każdy z kierunków oraz możliwości jakie dają, a także oprowadzą Was po budynku Filii.
Gorąco zachęcamy do udziału w Drzwiach Otwartych!