Filia w Sandomierzu - Dni Jakości Kształcenia

Dni Jakości Kształcenia

W dniach 12-13 maja 2022 roku na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego obchodzone będą Dni Jakości Kształcenia pod hasłem przewodnim „Zaszczepieni wiedzą. Twoje jutro zaczyna się dziś”.

12 maja będą miały miejsce obchody na poziomie uczelnianym, a 13 maja zorganizowane będą wykłady i warsztaty dla studentów w Filii w Sandomierzu.

Szczegółowy program obchodów: (plik do pobrania)

Gorąco zapraszamy studentów i pracowników do udziału w proponowanych wydarzeniach!

plakat Dni jakosci ksztalcenia 12 13 maja 2022