Filia w Sandomierzu UJK - Pracownicy kierunku Administracja w szkołach ponadgimnazjalnych!

Pracownicy kierunku Administracja w szkołach ponadgimnazjalnych!

Tym razem uczniowie III klasy w II Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Sandomierzu mieli okazję uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez mgr Piotra Wiśniewskiego w zakresie mediacji sądowych. Słuchacze zostali zapoznani z zagadnieniami oraz korzyściami płynącymi z postępowania mediacyjnego.
Jesteś tegorocznym maturzystą? Zrobiłeś już dawno maturę, ale chcesz ukończyć studia w zakresie prawa i administracji?
Jesteś szerzej zainteresowany tematem mediacji sądowych?
Zapraszamy na kierunek Administracja prowadzony przez Filię UJK w Sandomierzu, gdzie będziesz mógł/mogła poszerzać i porządkować wiedzę w tym zakresie podczas zajęć poświęconym technikom negocjacji i mediacji w administracji.