Filia w Sandomierzu - Podziel się swoją opinią o UJK!

Podziel się swoją opinią o UJK!

Zaproszenie do wzięcia udziału w kolejnej edycji badania jakości kształcenia

Gorąco zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w kolejnej edycji badania jakości kształcenia. Elektroniczne ankiety jak zwykle ocenią zajęcia dydaktyczne i prowadzące je osoby.

Prosimy też studentów ostatnich semestrów o wypełnienie ankiety na temat jakości kształcenia w UJK.

Chcemy poznać Waszą opinię na temat wybranych aspektów procesu kształcenia. Liczymy na Wasz aktywny udział w badaniach oraz wszelkie uwagi i spostrzeżenia, które pomogą nam poprawić i dostosować jakość kształcenia i warunki studiowania w naszej Uczelni.

Badania są całkowicie anonimowe! Dane w nich uzyskane nie są identyfikowane z osobą, która wypełniła ankietę.

Ankiety należy wypełnić w terminie od 27 czerwca do 27 lipca 2022 r.

Wszelkie problemy związane z wypełnieniem ankiety prosimy kierować do Pani Ewy Błaszkiewicz (ewa.blaszkiewicz@ujk.edu.pl).

Spośród uczestników badania ankietowego wylosowane zostaną osoby (właściwie numery albumów), które otrzymają nagrody, tak jak poprzednio. Wylosowanie osoby otrzymały bony podarunkowe. Tak też będzie i tym razem.

Zapraszamy do udziału w badaniu!