Filia w Sandomierzu - Podsumowanie konkursu jęz. angielskiego dla szkół podstawowych

Podsumowanie konkursu jęz. angielskiego dla szkół podstawowych

W piątek 10 marca w siedzibie filii odbyła sią VI edycja Konkursu Języka Angielskiego i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla Uczniów Szkół Podstawowych, przygotowana przez pracowników oraz studentów kierunku filologia angielska. W konkursie wzięło udział 73 uczniów reprezentujących 16 szkół z województw: świętokrzyskiego, podkarpackiego, a także lubelskiego. Konkurs odbywał się pod patronatem honorowym JM Rektora UJK, prof. dr hab. Stanisława Głuszka, Burmistrza Miasta Sandomierza – Pana Marcina Marca, Starosty Powiatu Sandomierskiego – Pana Marcina Piwnika; a także Ośrodka Promowania Przedsiębiorczości w Sandomierzu i Agencji Rozwoju Przemysłu Oddział w Tarnobrzegu – Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna Europark Wisłosan.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce: Adam Kociubowski (Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Małego Księcia w Tarnobrzegu)

II miejsce: Karolina Wojciechowska (Szkoła Podstawowa im. Romana Koseły we Włostowie)

III miejsce: Michał Kucharzyk (Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Małego Księcia w Tarnobrzegu)

Nagrody ufundowane przez Pana Burmistrza Miasta Sandomierza wręczyła Sekretarz Miasta Sandomierza, Pani  Aneta Przyłucka. Nagrody ufundowane przez Agencję Rozwoju Przemysłu Oddział w Tarnobrzegu, wręczył Dyrektor Oddziału pan Marian Cąpała.

Konkurs zorganizowały dr Anna Gilarek oraz mgr Urszula Żmuda. W trakcie prac komisji konkursowej, uczniowie wysłuchali wykładów przygotowanych przez pracowników filii, dr Małgorzatę Makowską i dr Magdalenę Zdziebło.

Laureatom serdecznie gratulujemy; wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w naszym konkursie. Szczególne podziękowania kierujemy do fundatorów nagród w konkursie.

Galerię zdjęć z konkursu można obejrzeć na naszej stronie w portalu społecznościowym Facebook.

Poniżej tabela wyników konkursu:

Tabela do pobrania