Filia w Sandomierzu - Podsumowanie Konkursu Języka Angielskiego Dla Szkół Ponadpodstawowych

Podsumowanie Konkursu Języka Angielskiego Dla Szkół Ponadpodstawowych

Organizaotrzy konkursu wraz z laureatami na tle banerów UJK oraz agencji rozwoju

W piątek 24 marca w siedzibie filii odbyła się VII edycja Konkursu Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych, przygotowana przez pracowników oraz studentów kierunku filologia angielska. W konkursie wzięło udział 72 uczniów reprezentujących 14 szkół z województw: świętokrzyskiego, podkarpackiego, a także lubelskiego.

Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem JM Rektora UJK, prof. dr hab. Stanisława Głuszka, Starosty Powiatu Sandomierskiego – Pana Marcina Piwnika, którego reprezentował Naczelnik Wydziału Oświaty i Promocji Pan dr Janusz Suszyna, Ośrodka Promowania Przedsiębiorczości w Sandomierzu i Agencji Rozwoju Przemysłu Oddział w Tarnobrzegu- Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna Europark Wisłosan.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce: Alexandra Jamróz (Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Stalowej Woli)
II miejsce: Jakub Czajka (Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Stalowej Woli)
III miejsce: Roksana Dziura (I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu)

Konkurs zorganizowały dr Anna Gilarek oraz mgr Urszula Żmuda. W trakcie prac komisji konkursowej, uczniowie wysłuchali wykładów przygotowanych przez pracowników filii,                   dr Małgorzatę Makowską pt. „The Secrets of the Human Brain” i Prezesa Sądu Rejonowego w Sandomierzu będącego jednocześnie wykładowcą sandomierskiej filii Pana Ireneusza Krawczyńskiego pt. „Rola tłumacza przysięgłego w procesie sądowym”.

Laureatom serdecznie gratulujemy; wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w naszym konkursie. Szczególne podziękowania kierujemy do fundatorów nagród w konkursie.

Galerię zdjęć z konkursu można obejrzeć na naszej stronie w portalu społecznościowym Facebook.

Poniżej tabela wyników konkursu:

Tabela wyników konkursu