Filia w Sandomierzu - DNI MECHATRONIKI

DNI MECHATRONIKI

Szanowni Państwo,
Samodzielny Zakład Mechatroniki ma przyjemność zaprosić Państwa na DNI MECHATRONIKI które odbędą się w Naszej siedzibie w dniach 17-18.04.2023r.
Podczas organizowanego wydarzenia studenci kierunku MECHATRONIKA przybliżą Państwu jak wygląda nauka na kierunku mechatronika w naszej uczelni. Podczas odwiedzin będziecie mieli Państwo okazję zwiedzić pracownie, w których odbywają się zajęcia praktyczne oraz wziąć udział w przyspieszonym kursie Druku 3D prowadzonym przez naszych wykładowców.

Ponadto:
* dowiesz się, jak wygląda praca w zawodzie Mechatronika
* wysłuchasz ciekawego wykładu
* odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
* zaprosimy Cię do udziału w konkursie z nagrodami

ZGŁOSZENIA prosimy kierować mailowo: sandomierz@ujk.edu.pl lub pod numerem telefonu +48 41 349 60 22 do dnia 13.04.2023R – decyduje kolejność zgłoszeń
DODATKOWYCH INFORMACJI udzieli: dr inż. Wojciech Iwanicki wiwanicki@ujk.edu.pl

Maksymalna grupa uczestników pokazów to 15 osób a przybliżony czas trwania to 3 godzin.

Robot na ciemnym tle z napisem dni mechatroniki