Filia w Sandomierzu - Zbiórka na rzecz lokalnego Przytuliska na Wiśniowej

Zbiórka na rzecz lokalnego Przytuliska na Wiśniowej

Drodzy studenci,

Samorząd Studencki przypomina o zbiórce na rzecz lokalnego Przytuliska na Wiśniowej. W związku z tym będzie przeprowadzona zbiórka pieniędzy do puszki po salach w dniach 9-11.04.2024. Wszystkie najpotrzebniejsze informacje znajdziecie na plakacie poniżej. W razie wątpliwości lub pytań, możecie się kierować do przewodniczącej Julii Szymanowskiej w wiadomościach prywatnych. Zaznaczamy również, że datek pieniężny wspomniany na plakacie JEST DOBROWOLNY.
Uwaga zbiorka na rzecz przytuliska na ulicy wisniowej organizaowana od kwietnia do maja w tle psy ze schroniska