Filia w Sandomierzu - Debaty w stylu oksfordzkim

Debaty w stylu oksfordzkim

Dużo emocji i celnych argumentów towarzyszyło nam w trakcie Debaty w stylu oksfordzkim.
Strona Propozycji i Opozycji debatowała nad tezą „Współczesna młodzież jest tolerancyjna – tak lub nie”.
Wydarzenie zostało zorganizowane przez studentów i wykładowców kierunku Administracja w Filii UJK w Sandomierzu

W Debacie wzięła udział młodzież z 4 sandomierskich szkół:

– Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich

– Zespół Szkół Ekonomicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego

– Liceum Ogólnokształcące nr II im. Tadeusza Kościuszki

– Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Ziemi Sandomierskiej w Sandomierzu – Mokoszynie.

Jako prowadzący wystąpili: Marszałek mgr Magdalena Wrońska oraz Sekretarz mgr Wojciech Wereszczyński.
Jury w osobach: dr Renata Kędziora, dr Wojciech Iwanicki, mgr Piotr Wiśniewski mieli nie lada trudne zadanie wybrania lepszych mówców.
Zwycięzcami okazały się szkoły: II LO oraz Zespół Szkół Ekonomicznych.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim dziękujemy za zaangażowanie, rzeczowe argumenty i celne pytania.

uczniowie szkol ponadpodstawowych debatujacy w stylu oksfordzkim nad tematem czy mlodziez jest tolerancyjna SONY DSC[/caption]