Filia w Sandomierzu - Podsumowanie IV edycji Międzywojewódzkiego Konkursu o tytuł Supertechnika Regionu

17 kwietnia w Centrum Kształcenia Zawodowego w Zespole Szkół im. por. Józefa Sarny w Gorzycach odbyła się IV już edycja Międzywojewódzkiego Konkursu o tytuł Supertechnika Regionu współorganizowanego przez Zespół Szkół im. por. Józefa Sarny w Gorzycach, Filia w Sandomierzu UJK oraz studenckie koło naukowe Level_Up. Do drugiego etapu przystąpiło 24 uczniów z ośmiu różnych szkół z terenu województwa podkarpackiego i świętokrzyskiego:
Najlepsi z najlepszych czyli finałowa ósemka wzięła udział w zadaniu praktycznym przygotowanym przez firmę Finder Polska i CPP Prema Kielce.
Poszczególne miejsca zajęli:
I miejsce: Wiktor Kułaga (Zespół Szkół nr. 1 im. gen. Władysława Sikorskiego w Stalowej Woli)🏆;
II miejsce: Bartłomiej Raczyński (Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie);
III miejsce: Adam Krzemiński (Zespół Szkół im. por. Józefa Sarny w Gorzycach);
IV miejsce: Maciej Nowak (Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie);
Laureatom serdecznie gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w naszym konkursie. Szczególne podziękowania kierujemy do partnerów naszego wydarzenia:
Grupa Alumetal– zakład w Gorzycach
Wschodni Sojusz Motoryzacyjny http://eaa-wsm.pl/
Superior Industries w Stalowej Woli https://www.supind.com
Gorące podziękowania dla patronów medialnych Radio Leliwa i iTV WISŁA
Zwyciezca konkursu wraz z organizatorem na tle baenrow reklamowych