Filia w Sandomierzu - Wykład otwarty „Nawyk bycia sobą”

Wykład otwarty „Nawyk bycia sobą”

Trzeci z cyklu wykładów otwartych dr Małgorzaty Makowskiej-Brzychczyk poświęconych psychobiologicznym uwarunkowaniom codziennego funkcjonowania i obsługi własnego istnienia, a zwłaszcza ciała, umysłu i psyche. Treścią tej części wykładu będą biologiczne programy przetrwania i ich wpływ na budowanie naszego nawyku „bycia sobą”. Znajdzie się również odpowiedź na pytanie dlaczego 40-latek reaguje w niektórych sytuacjach jak 4-latek, dlaczego mamy dziwne zgubne dla samych siebie nawyki, dlaczego trudno się ich pozbyć, dlaczego walczymy o przekonania, których nie jesteśmy twórcami i których słuszności nigdy nie sprawdziliśmy i wiele, wiele innych. Jeżeli musisz każdego dnia wypić kawę ze swojego „ulubionego kubka” i reagujesz wściekłością, gdy ktoś go poruszy, to nawyk „bycia sobą” stał się „nałogiem” i coraz trudniej z tym sobie poradzić… Zapraszamy stałych uczestników wykładów otwartych, jak i osoby nowe, zainteresowane tematyką samorozwoju.

18 stycznia 2019 o 15:00 – 16:30
Schinzla 13a, 27-600 Sandomierz