Filia w Sandomierzu - Moc kobiecości

Moc kobiecości

Informujemy, że z okazji Dnia Kobiet Burmistrz Miasta Sandomierza, Pan Marcin Marzec, organizuje na Zamku Królewskim otwarte wydarzenie „Moc kobiecości”, skierowane do wszystkich kobiet miasta i regionu. Z przyjemnością zaproszenie na tę imprezę przyjęła Dziekan Wydziału Zamiejscowego UJK, dr Małgorzata Makowska-Brzychczyk, która weźmie udział w debacie „Między nami kobietami” wraz z Panią Marzeną Okłą – Drewnowicz (Poseł na Sejm RP) i Moniką Kuczyńską (Dyrektor Personalny NSG Group). Panie podzielą się swoim doświadczeniem dotyczącym budowania wizerunku kobiety polityka, kobiety w biznesie, kobiety przedsiębiorczej i zarządzającej firmą czy instytucją. No i zdradzą, jak to wszystko pogodzić z „byciem kobietą” w życiu prywatnym. Zapraszamy studentki, absolwentki, pracowniczki i wszystkie sympatyczki naszego wydziału.

Czwartek, 7 marca 2019 o 10:00 – 21:00
Zamek w Sandomierzu

PROGRAM
10.00 – 20.00 – „Zdrowy i piękny biust” – warsztaty brafitterskie prowadzone przez Jolantę Lewicką, projektantkę wyjątkowej bielizny inspirowanej tradycjami polskiego gorseciarstwa, właścicielka Salonów Li PERIE Lingerie. Zapisz się już dzisiaj: Sylwia Latkowska 694 705 990
od 12.00 – Makijaże, fryzury, foto profesjonalisty – metamorfozy
12.00 – 21.00 – doradztwo, jak dobrze wyglądać i dobrze się czuć, zdrowo się odżywiać (Hipo-kamp – relaksacja, NN – najlepsze rozwiązania związane z ochroną zdrowia, zdrowe odżywianie-odkwaszanie, ruch). Podczas całego wydarzenia będzie nam towarzyszył Jakub Gadzalski – fotograf, który będzie uwieczniał metamorfozy
14.00 – 21.00 – warsztaty i rozmowy
14.00 – 15.00 – Beata Wilczewska – wizażysta – Budowanie wizerunku – makijaż w biznesie, kicz czy profesjonalizm? – warsztaty
15.00 -16.00 – Rozmowa „miedzy nami kobietami”: Marzena Okła – Drewnowicz (poseł na Sejm RP), Monika Kuczyńska (Dyrektor Personalny NSG Group), dr Małgorzata Makowska – Brzychczyk (Dziekan Zamiejscowego Oddziału w Sandomierzu UJK) – o budowaniu wizerunku kobiety polityka, kobiety w biznesie, kobiety przedsiębiorczej
16.00 -16.15 – Wystąpienie Marcina Marca Burmistrza Sandomierza
16.20 -17.00 – Sylwia Latkowska – trener personalny – O zdrowym stylu życia – ruch i krótki trening
17.00 – 17.30 – Anna Zybała – neuroterapeuta – O relaksacji i roli biofeedbacku
17.30 – 18.00 – „Architekci zdrowia” – O zdrowym żywieniu Duo Life
18.00 – 19.00 – Jolanta Lewicka – projektantka bielizny inspirowanej tradycjami polskiego gorseciarstwa, właścicielka Salonów Li PERIE Lingerie – Zdrowy i piękny biust dodaje pewności siebie.
19.00 – 20.00 – Katarzyna Batko, Andrzej Adamczyk, pasjonaci Tanga Argentyńskiego – Kobieta – muza w tangu, pierwsze kroki w tangu (komunikacja i objęcie), milonga.
20.00 – 21.00 – Networking – rozmowy, wymiana kontaktów 21.00 – zakończenie
Podczas całego dnia klubowego będzie dostępna zdrowa woda i zdrowe przekąski.

Organizatorzy wydarzenia: Grupa inicjatywna: „Kobiety dla Kobiet”, Muzeum Okręgowe w Sandomierzu, „Stowarzyszenie Przyjazny Samorząd”.

Pod honorowym patronatem Marcina Marca Burmistrza Sandomierza

Patronat medialny: Echo Dnia, SandomierzTV.pl