Filia w Sandomierzu - V edycja Konkursu Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych

V edycja Konkursu Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych

Szanowni Nauczyciele!

Drodzy Uczniowie!

Instytut Humanistyczny Wydziału Zamiejscowego w Sandomierzu Uniwersytetu
Jana Kochanowskiego w Kielcach ma przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w V edycji
Konkursu Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych, która odbędzie się
9 kwietnia 2019 r. w siedzibie Wydziału. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem:

• M. Rektora Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach – Prof. zw. dra hab. Jacka Semaniaka;
  • Szkoły Języków Obcych OPTIMA Beata i Łukasz Furtak;
  • Starosty Powiatu Sandomierskiego – Pana Marcina Piwnika;
  • Burmistrza Sandomierza – Pana Marcina Marca

i adresowany jest do uczniów klas I-IV liceum ogólnokształcącego oraz uczniów klas I-V technikum.

Celem Konkursu jest popularyzacja języka angielskiego wśród młodzieży szkół ponadpodstawowych oraz wzmacnianie motywacji do nauki języka angielskiego poprzez rozwijanie umiejętności i zainteresowań uczniów.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Konkursie prosimy o zapoznanie się
z Regulaminem Konkursu Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych(ZAŁ. NR 1 REGULAMIN KONKURSU)
oraz o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (ZAŁ. NR 2 FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY) do dnia 28marca 2019 r.
na adres Instytutu Humanistycznego Wydziału Zamiejscowego w Sandomierzu Uniwersytetu
Jana Kochanowskiego w Kielcach, ul. Schinzla 13a, 27-600 Sandomierz lub adres email:
malgorzata.gorecka-smolinska@ujk.edu.pl